Turcja Marmaris

Wakacje z delfinami w Marmaris

Przyjedź do Turcji na wakacje z delfinami w Marmaris i spotkaj się z nimi w delfinarium na otartym morzu, czynnym cały rok. Delfiny nie mieszkają w sztucznie wybudowanych basenach, tylko mają swoją część wydzieloną w morzu.

Delfinarium to jest jedną z najpopularniejszych atrakcji w regionie, która przyciąga masę turystów. Jest dla osób w każdym wieku, więc możemy spędzić tutaj niesamowity czas całą rodziną.

Napisz na biuro@wakacjezdelfinami.pl , a my przygotujemy ofertę wyjazdu wg. Twoich preferencji.

Zobacz delfiny na żywo.
Program trwa 35-40 min, dzieci do 10 roku życia muszą być pod opieką osób dorosłych

Dorośli – 15 Euro
Dzieci w wieku 6-10 lat – 10 Euro
Dzieci do 6 lat – gratis

Spotkaj się z delfinami na platformie.
W obecności trenera, będąc na platformie przez 25 min, masz kontakt z delfinem. Możesz go pogłaskać, porzucać piłkę, nakarmić czy pocałować.
Minimalny wiek by wziąć udział tym programie to 3 lata. Grupy są maksymalnie 6 osobowe. Dzieci do 8 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej.

Dorośli – 50 Euro
Dzieci w wieku 3-8 lat – 35 Euro

Pływanie z delfinami
Marzysz o bliskim kontakcie z delfinem? To program dla Ciebie. Będąc w wodzie, będziesz mógł pocałować delfina, dotykać go, głaskać, bawić się z nim, a nawet przepłynąć się na jego brzuchu.
Minimalny wiek by wziąć udział tym programie to 8 lat. Grupy są maksymalnie 8 osobowe. Dzieci do 11 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej.

Pływanie grupowe – 80 Euro/osobę za 35 min
Pływanie VIP (2 osoby) – 120 Euro/osobę za 15 min

Bądź trenerem delfinów przez 1 dzień.
Chciałbyś zobaczyć jak wygląda praca z delfinami od kuchni? Bądź ich trenerem przez 1 dzień. Zobacz jak pracują trenerzy, poznaj każdy aspekt ich pracy. Będziesz karmił delfiny, trenował je i zajmował się tym wszystkim co na co dzień robią ich trenerzy. Program zaczyna się o 09:30 i trwa do 17:00. Nagrodą na koniec ciężkiego dnia pracy jest 35 minutowe pływanie grupowe.
Minimalny wiek by wziąć udział tym programie to 12 lat.

Koszt programu – 350 Euro za osobę (w cenie lunch)
Osoba towarzysząca – 150 Euro (robi zdjęcia w ciągu dnia, towarzyszy w ciągu dnia)

Wakacje z delfinami w Marmaris.

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności i RODO oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu udzielenia odpowiedzi na zadane poprzez formularz pytania.
  Polityka prywatności i RODO

  Napisz lub zadzwoń i opowiedz nam o swoich marzeniach,
  a my przygotujemy ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

  +48 22 566 39 19

  Nasze kierunki


  Zobacz nasze pozostałe strony